Biuro Rachunkowe Reda

Czytelna strona z systemem CMS w technologii Responsive Site. Dopasowana do urządzeń mobilnych z interaktywną mapą i formularzem.

Kancelaria Brokerska Gdynia

Projekt nowoczesnej strony dla kancelarii brokerskiej z Gdyni. Strona w wersji responsywnej przystosowanej do obsługi urządzeń mobilnych.

Adwokat Janusz Kaczmarek

Ciekawie wykonana strona WWW dla kancelarii Pana Janusza Kaczmarka. Motyw książki oraz ciekawie zastosowany Java Script dopełniają dobrą prezentację usług kancelarii.

Winnepola Sp. z o.o. – projekt strony www

Projekt strony dla firmy Winnepola Sp. z o.o. z użyciem technologii XHTML oraz Java. Strona z modnym szerokim slajderem na stronie głównej oraz systemem zmiany treści w stopce.

Now-Drew strona www

Projekt strony dla zakładu stolarskiego NOW-DREW z Szemuda. Prosty i przejrzysty layout strony. Galeria zdjęć z wykonanych realizacji oraz standardowa mapa dojazdu do firmy.

Protetyk Wejherowo

Prosty projekt strony internetowej z systemem CMS. Usługa pozycjonowania strony internetowej w wersji rozbudowanej.

Aura – producent rolet i żaluzji z Wejherowa

Projekt strony WWW dla producenta rolet i żaluzji. W naszym zakresie było ustalenie potrzeb i strategii budowy strony internetowej oraz pomoc przy wykonaniu strony na portalu społecznościowym Facebook.

Projektowanie stron www

KOMPLEKSOWO – to nasze motto. Poczynając od pomysłu, projektu, wykonania na optymalizacji i pozycjonowaniu kończąc. Jednak i tutaj nie zostawiamy Ciebie samego z naszym „wspólnym dzieckiem” – serwis internetowy wymaga stałej opieki.
Na początek robimy dokładny wywiad na temat działalności jaką zajmuje się firma, robimy przegląd Twojej konkurencji i ustalamy kluczowe elementy serwisu internetowego.

Kolejnym etapem jest przygotowanie schematu strony internetowej oraz ubranie go w szatę graficzną. Na tym etapie strony internetowe zaczynają przybierać widoczną postać. Każdy projekt tworzony jest  aktualnymi kanonami produkcji serwisów internetowych.

Call Now ButtonZadzwoń teraz